Even voorstellen: Bas van der Meer
09 juni 2025

Elke maand stellen wij een nieuw lid voor. Wil je ook een keer mee doen aan deze rubriek? Meld je aan via [email protected].
Bas van der Meer
Leeftijd: 21 jaar
Tennis en/of Padel: Padel! Sinds een jaartje serieus bezig.
Favoriete slag: De per ongeluk perfecte cross in de hoek, precies zoals ik het natuurlijk bedoeld had.
Competitie: Nog niet, maar lijkt me zeker leuk om te gaan doen.
Waarom lid bij Be Fair?
De club zit lekker dichtbij, dus het is supermakkelijk om spontaan even te gaan spelen. En wat ik top vind: met één appje in de groepsapp heb je vaak zo weer een potje geregeld. Lekker laagdrempelig en gezellig!
Meer over Bas:
Ik werk fulltime als videograaf bij een marketingbureau in Gouda en daarnaast ook als freelancer bij Meer Media. Ik maak video’s voor van alles: festivals, sport, food, fashion en bvb corporate. Verder ben ik fanatiek met sporten. Je vindt me zo’n 5 keer per week in de gym bij Club Den Edel voor krachttraining en HYROX. En als het zonnetje schijnt, sta ik ook graag op de golfbaan. Altijd in voor een spontaan potje, stuur maar een appje!
Nieuwscategorieën