Veel hulp bij opschoondag NLDoet bij Be Fair

15 maart 2023


NL Doet is een jaarlijks terugkerende vrijwilligersdag in Nederland. In de eerste vijf jaar heette deze dag Make a Difference Day, de naam die in de Verenigde Staten gangbaar is. Doel is het stimuleren van vrijwilligerswerk.

Ook onze padel- en tennisvereniging haakte op zaterdag 11 maart aan bij NLDoet. Tussen 11.00 en 16.00 uur werden onze leden opgeroepen om de handen uit de mouwen te steken. Allereerst was daar onze gepassioneerde tuinploeg, die heel wat groene klussen klaarden. En onder de bezielende leiding van Rian werden door andere betrokken leden het clubhuis, ons meubilair en de ramen goed gepoetst. Natuurlijk was er ook koffie voor onze vrijwilligers.

Heel veel dank voor alle hulp! Met elkaar brengen we onze vereniging vooruit!

Nieuwscategorieën