Drieparken Mix toernooi 2019

Er is een lange tennistraditie in ons mooie Waddinxveen, het Drieparken Mixtoernooi! Ieder jaar, op 2e Pinksterdag, zie je door heel ons dorp mensen rondfietsen met hun rackets bij zich om wedstrijden te spelen op één van de drie tennisparken. Na afloop vinden er altijd finales plaats op één van de parken, dit jaar vinden deze finales plaats op het park van onze vereniging. De aanvang is om 10:00 uur en je speelt op iedere vereniging een wedstrijd van 1 uur. Wij zorgen voor ontvangst met koffie en koek, een lunch en vooral veel gezelligheid! Om 17:00 worden de finales gespeeld bij Be Fair gevolgd door een lekker buffet. Ook niet tennissers mogen natuurlijk mee eten. Dit jaar mag je ook met iemand inschrijven die lid is van een vereniging buiten Waddinxveen. Inschrijven kan uiterlijk tot 19 mei dus wees er snel bij! Dus... zet maandag 10 juni 2019 in je agenda en geef je snel via de website!

Klik hier voor het inschrijfformulier

Gearchiveerde berichten tot en met ...

Welkom op de site!

Bekijk de laatste foto's.

Wil je een stukje aanleveren voor de website? Stuur je tekst naar redactie@befairtennis.nl

Heb je een vraag over de website? Mail dan met onze webmasters: webmaster@befairtennis.nl.

Adresgegevens

Tennispark "De Buitenhof"
Postbus 192, Sniepweg 13  
2740 AD  Waddinxveen
tel.nr. 0182-617609
Routebeschrijving    

Twitter